Angajari

Angajari Mecanic Auto 1603699455790 570x400

Angajari

Salariu lunar intre 5000 - 6500 lei cash (in functie de cunoastere si experienta aplicata) + bacsis clienti (1500 - 3000lei).

Candidatul ideal

Profesionist, interesat dе calitate, capabil să lucreze independent; bine organizat;

Comunică bine cu ceilalti colegi; Orientat către servirea lor; Bun om de echipă, ajută, colaborează bine.
Calificări: calificări relevante în domeniu;
Experiență: minimum 5 ani, în activități specifice.

Descrierea jobului

Reаlizarе în bune condiții a lucrărilor de mecanică generalа (schimb distribuții, reparații motoare, schimb ambreiaje), întrеținеrе și reparаții а аutovеhiculеlor (cаlitаte excelentă, timp scurt);
Asigurarea satisfacției loialității și a dorinței de recomandare a clienților;
Organizarea propriilor resurse și activități;
Cooperarea și lucrul împreună cu ceilalti colegi din cadrul companiilor;
Respectarea normelor de securitate a muncii și PSI.

   Efectuam mecanica auto multimarca:

  • Revizii filtre si uleiuri.
  • Reparatii motoare benzina si diesel
  • Schimb distributii lant + curea
  • Schimb ambreiaje
  • Schimb elemente directie
  • Schimb elemente suspensie
  • Schimb elemente franare
  • Schimb elemente esapament
  • Schimb ulei cutie automata
  • Cat si alte lucrari care mai sunt necesare si importante

Pe perioada contractului mecanic va beneficia de lucru, de elevator, truse cu scule, si sdv-uri pentru lucrari specifice.

Mediul de lucru este pozitiv si benefic, echipa este prietenoasa si desfasurarea activitatii se face in conditii bune.

Localizare : in incinta targului Autovit din vitan in centrul complexului.

Puteti suna sau trimite email-ul dumneavoastra la adresele de mai jos.

Tel: 0735.942.762

E-mail: auto.networkinternational@gmail.com